YDS Kursu Ankara

Ortadoğulular Dil Kursları  YDS Kursu Ankara

Yayımlanma Tarihi 13.10.2018


YDS Kursu Ankara

Üniversitede iken çoğu üniversite öğrencisi mezun olduktan sonra yüksek lisans yapmayı planlar. Bu planlar yapılırken aslında öğrencilerin dikkat etmesi gereken nokta yüksek lisans için gereken şartlardır. Ülkemizdeki üniversitelerin hemen hemen hepsinde yüksek lisans programı vardır. Bu yüksek lisans programları için de yerine getirmeniz gereken şartlar mevcuttur. Bu şartların en başında mezun olduğunuz bölüm ile ilgili bir dalda yüksek lisans yapmanız önceliktir. Not ortalamanız da yapacağınız yüksek lisan için önemli bir etkendir. Ve tabi ki yabancı dil. İngilizce yüksek lisans için önemli etkenlerden biridir. Bu yüzden ülkemizde yılda iki defa olmak üzere Yabancı Dil Sınavı (YDS) yapılır. Üniversiteli öğrenciler eğer yüksek lisans yapacaklar ise bu sınava girip mutlaka belli bir puan almaları gerekir. Ankaralı öğrenciler için YDS kursu Ankara adı altında bu eğitimi veren birçok kurum bulunmaktadır. Bu kurumların çoğu Kızılay’da bulunur. Eğer İngilizce eğitiminizi yeterli bir noktaya getirmek istiyorsanız mutlaka bu kurumlardan yardım almanız gerekir. YDS kursu Ankara da çok fazla bulunan kurumlardan biridir. YDS kursu Ankara ile ilgili bilgi verdikten sonra bir sonraki makalemiz olan Kızılay YDS kursu ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Ortadoğulular Dil Kursları  İngilizce kursu

İngilizce kursu

Ortadoğulular İngilizce Kursu küçük gruplar için öğretmen seçimini yaparken onlara uyacak mizaçta ve onlarla iletişim kurarken problem yaşamayacak başarıyı öğretmenleri seçmeye çalışmaktadır.  

← Devamını Oku
Ortadoğulular Dil Kursları  Kızılay`daki En İyi İngilizce Kursu

Kızılay`daki En İyi İngilizce Kursu

Kızılayın en iyi ingilizce kursu olan Ortadoğulular İngilizce kursundan ve Kızılaydaki en iyi İngilizce kursundan kısaca bahsedeceğim..

Devamını Oku →

YDS Sınav Süreci

YDS Sınav Süreci

Lisans üstü eğitim düşünen ve yurt dışında eğitim almak isteyen bireyler için yıllardır. Uygulamada olan sınavlar TOELF, IELTS, YDS sınavlarıdır. Ülkemizde lisans üstü eğitim düşünen öğrenciler için ülkemizde kabul gören sınav ise YDS’dir.

Devamını Oku →
İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayanların Yapması Gerekenler

İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayanların Yapması Gerekenler

İngilizce birçok birey için korkulu bir rüya gibi gözükmektedir. İngilizce bilgisi belirli seviyenin üzerinde olan bireyler bu konuda pek zorlanmadığı görmekteyiz. Fakat İngilizceyi hiç bilmeyen biri için önünde kocaman bir dağ var gibi durur.

Devamını Oku →
Ankara YDS Kursu

Ankara YDS Kursu

Yabancı dil sınavı İngilizce bilgisini test etmesinin yanısıra sınav içeriğini bilen birçok kişinin de bildiği üzere bir taktık sınavı olarak da tanımlanmaktadır. Ortadoğulular dil kurumu da bunun farkındalığında olan bir dil kursu ve sınav grubu kursu olarak YDS uzmanları olan tamamen akademisyenler tarafından öğrencilerine kurs vermektedir.

Devamını Oku →
YDS Kursu Kızılay

YDS Kursu Kızılay

YDS kursu Kızılay’da kolaylıkla bulunabilmektedir. Kimi kurslar direk teknik- taktik eğitimi verirken kimi kurslarda ön hazırlık programlarını sonrasında teknik-taktik eğitimi vermektedirler.

Devamını Oku →
YDS Kursu Ankara

YDS Kursu Ankara

Ülkemizde yılda iki defa olmak üzere Yabancı Dil Sınavı (YDS) yapılır.

Devamını Oku →
Kızılay YDS Hazırlık Kursları

Kızılay YDS Hazırlık Kursları

YDS’nin açılımı yabancı dil sınavıdır. Ülkemizde yılda iki kez yapılan bu sınav ilkbahar ve sonbahar dönemi olarak Nisan ve Eylül aylarında yapılır. Bu sınava giren öğrencilere göre Nisan ayında yapılan sınav Eylül döneminde olan sınavdan daha zordur

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.