TOEFL

Ortadoğulular Dil Kursları  TOEFL

Yayımlanma Tarihi 20.11.2018


TOEFL

 

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınavı akademik alanda İngilizce yeterliliğini dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerileri üzerinden ölçen bir sınavdır. Bu yüzden TOEFL eğitimi süresinde öğrencilerimize uzman eğitim kadromuz ile Ortadoğulular Dil Kursları olarak eğitiminize destek olmaya hazırız. Eğitmenlerimiz sınava hazırlık süreci boyunca öğrencilerimize tam destek sağlarlar. Sınava hazırlık sürecine başlamadan önce eğitmenlerimiz öğrencilerimiz ile birebir kısa bir görüşme yaptıktan sonra piyasada bulunan kaynaklar arasından öğrencilerimizin seviyesine en uygun kaynaklar kurumumuz tarafından seçilir.

Sınava hazırlık süreci boyunca eğitim vermek çok kolaydır. Biz verdiğimiz eğitimin kalıcı olması için bu programda öğrencilerimize bilgilerinin nasıl kalıcı halde dönüşeceğini de uzman eğitmen kadromuz ile aktarıyoruz. Bilginin kalıcılığı için sistematik tekrarlama yöntemi ile eğitim programının başından sonuna kadar düzenli ve disiplinli bir şekilde ilerliyoruz.

Ders Programları

TOEFL eğitimlerine katılabilmeniz için Upper-Intermediate (C1-ileri) seviyede İngilizce yeterliliğiniz  olması gerekir. Bu seviyede İngilizce yeterliliğe sahip olan öğrencilerimiz 100 saatlik TOEFL sınav taktikleri eğitimlerine katılım sağlayabilirler. Seviyesi Upper-Intermediate‘ın altında olan öğrencileri önce genel İngilizce eğitimi alması gerekir. Seviyesini C1’e taşıyan öğrencilerimiz daha sonra TOEFL eğitimine takılabilirler.

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma: 18.30-21.45

Cumartesi-Pazar: 09.45-14.10

  • Speaking clublara 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilirler.

Materyaller

Öğrencilerimizin seviyesine göre eğitmenlerimiz tarafından belirlenir.

Ortadoğulular Dil Kursları  YDS

YDS

Ortadoğulular Dil Kursları disiplinli, programlı ve en önemlisi başarılı bir eğitim sürecini tamamlamak isteyen adaylar için YDS eğitiminde de adından fazlaca söz ettirmeyi başarmıştır. Kurslarımızda hafta içi akşam ve hafta sonu sabah olmak üzere iki farklı program ile Ön hazırlık + Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı eğitimi ya da sadece Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı eğitimi verilmektedir. Ulaşımı kolay ve uzman eğitmen kadromuz ile kısa sürede büyük başarılar elde edeceksiniz.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Dil Kursları  IELTS

IELTS

IELTS (International English Language Testing System) İngilizcenin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak isteyen ya da çalışmak isteyen insanların başvurduğu günümüzde birçok ülkede geçerliliğini koruyan bir sınavdır. Zorluk derecesi yüksek olan bu sınavda başarılı olmanız için Ortadoğulular Dil Kursları olarak uzman eğitmen kadromuz ile yanınızdayız.

Devamını Oku →

İngilizce Eğitiminin Gerekliliği

İngilizce Eğitiminin Gerekliliği

Dil insanlar arası ne önemli iletişim aracıdır. Bir toplum içerisinde barınan insanlar aynı dil ile iletişimi sağlıyor. Günümüzde hızla değişen dünya ile beraber toplumların arası iletişim kurmak zorundayız.

Devamını Oku →
İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayanların Yapması Gerekenler

İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayanların Yapması Gerekenler

İngilizce birçok birey için korkulu bir rüya gibi gözükmektedir. İngilizce bilgisi belirli seviyenin üzerinde olan bireyler bu konuda pek zorlanmadığı görmekteyiz. Fakat İngilizceyi hiç bilmeyen biri için önünde kocaman bir dağ var gibi durur.

Devamını Oku →
TOEFL

TOEFL

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınavı akademik alanda İngilizce yeterliliğini dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerileri üzerinden ölçen bir sınavdır. Bu yüzden TOEFL eğitimi süresinde öğrencilerimize uzman eğitim kadromuz ile Ortadoğulular Dil Kursları olarak eğitiminize destek olmaya hazırız. Eğitmenlerimiz sınava hazırlık süreci boyunca öğrencilerimize tam destek sağlarlar.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.