Kızılaydaki Ingilizce Kursları

Ortadoğulular Dil Kursları  Kızılaydaki Ingilizce Kursları

11.10.2018    145


Kızılaydaki Ingilizce Kursları

  Yabancı dil öğrenmek önceden çok gerekli görülmezken teknolojinin ilerlemesi ve diğer ülkelerle etkileşimin artmasıyla birlikte artik bir gereklilik haline gelmiştir. Yabancı diller arasında özellikle İngilizceye talep çok fazla olmuştur.

      Bizim eğitim sistemimiz yeni bir dil öğrenmeye çok elverişli değil malesef.Bunun en önemli nedenlerinden yabancı dilin öğrenilmesi gerekliliğinin daha önceki yıllarda yeterince benimsenmemiş olmasıdır.Bu konuda  yeterince yatırım yapılmamış,gerekli öğretmen ataması da olmayınca okullarda çocukların Ingilizce dersleri ya bos geçmiş ya da Ingilizce dersine başka branşlardan öğretmenler girmişlerdir. Böyle olunca öğrenciler Ingilizceyi yeterince öğrenmeden okullardan mezun oldular. Bu durum Ingilizce öğrenmek ya da Ingilizcesini geliştirmek isteyenleri kurslara yönlendirdi.Bu kursların en köklüleriyse Kızılay'da bulunuyor.

        Kızılaydaki İngilizce Kursları Ankara'nın en eski Ingilizce  kurslarındandır. En iyi öğretmen kadrosu Kızılaydaki Ingilizce Kurslarındadir.Bu kurslarda Türk hocaların dışında farklı ülkelerden yabancı hocalar da ders vermektedir. Bu kursları hazırlık sınıfını gecmeye çalışan öğrenciler , meslek sahibi olup terfi etmek için dil sınavlarına hazırlananlar daha cok tercih etmektedir.

        Kızılaydaki İngilizce Kurslarında dersler sabah, öğlen ve aksam dersleri olarak üç gruba ayrılır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı gruba ayrılır. Öğrencilerin bir kısmı hafta  ve hafta sonu sabah ya da öğlen gruplarını tercih ederken,çalışanlar hafta içi akşam ya da hafta sonu akşam gruplarını tercih etmektedir.

         Kızılaydaki İngilizce Kursları ulaşım kolaylığı nedeniyle en çok Necatibey'de bulunmaktadır.Bu kursların çoğu ana cadde üzerinde bulunuyor.Sabah sekizden akşam on bire kadar açık olan kurslar haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Ortadoğulular Dil Kursları  Kızılay İngilizce Kurs Fiyatları

Kızılay İngilizce Kurs Fiyatları

Kızılay İngilizce kurs fiyatları hemen hemen birbirine yakın olmayabilir, kur kur fiyatlar değişkenlik gösterir, 500 TL gibi fiyatlardan 1200 TL ar...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Dil Kursları  Ankara Çocuk İngilizcesi

Ankara Çocuk İngilizcesi

Çocuk İngilizcesi grupları genel olarak hafta sonu bir gün şeklinde ve dört ders saatinden oluşur. Velilere sabah ya da öğlen grup seçenekleri sunu...

Devamını Oku →

Kızılaydaki Ingilizce Kursları

Kızılaydaki Ingilizce Kursları

  Kızılaydaki İngilizce Kursları Ankara`nın en eski İngilizce  kurslarındandır. En iyi öğretmen kadrosu Kızılaydaki İngilizce Kurslarındadır.Bu kur...

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.