İNGİLİZCE ÖĞRENMEYE YENİ BAŞLAYANLARIN YAPMASI GEREKENLER

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


İNGİLİZCE ÖĞRENMEYE YENİ BAŞLAYANLARIN YAPMASI GEREKENLER

İngilizce birçok birey için korkulu bir rüya gibi gözükmektedir. İngilizce bilgisi belirli seviyenin üzerinde olan bireyler bu konuda pek zorlanmadığı görmekteyiz. Fakat İngilizceyi hiç bilmeyen biri için önünde kocaman bir dağ var gibi durur. İngilizcenin en alt seviyesinde olan bireyler İngilizceye olan heveslerinin daha az olduğunu görmekteyiz. Peki İngilizceye yeni başlayan için nasıl bir yol izlemesi gerekmektedir ? Öncelikle ister sınavlara hazırlanın ister günlük hayatta veya iş hayatında İnglizceye ihtiyacınız olursa olsun  ilk yapmanız gereken gözünüzde büyütmemeniz ve  İnglizceyi sevmeniz gerekmektedir. Devamında İngilizce öğrenmeyi ilk etapta zevkli bir hale getirmeniz için alt yazılı filmler veya İngilizce şarkılar dinleyerek başlayabilirsiniz. Zaten ilkokuldan liseye kadar devam eden İngilizce eğitimi sürecinde az çok bir alt yapı oluşturmuştur. Ardından yapacağınız film ve müziklerle İngilizceyi sevmeye başladığınızı görüceksiniz. Bununla beraber artık İngilizce için gerekli destekleri almanızın vakti geldi. İngilizceyi bireysel olarak öğrenmeniz pek mümkün değildir. Her ne kadar kelime ezberleseniz bile bir cümle bütünlüğü kurma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sebeple İngilizce kurslarına giderek istediğiniz alanda eksiklerinizi giderir ve kendinizi sınavlara, iş hayatına ve günlük hayata hazırlamış olursunuz.

Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak İngilizceye yeni başlayan bireyler ve bunun yanında hem iş hayatında hem de sınavlarda istedikleri başarıyı elde etmelerini sağlıyoruz. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak bünyemizde TOEFL hazırlık, YDS hazırlık, IELTS hazırlık, çocuk İngilizcesi ve genel İngilizce gibi pek çok gruba eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Ortadoğulular yabancı dil kursunda herhangi bir gruba kayıt olan öğrenciniye ilk olarak İngilizce seviyesini ölçmek adına seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Seviyesini belirlediğimiz öğrencileri eksiklerine göre sınıflara yerleştirmekteyiz. Ardından eğitimlere başladığımız süreçte öğrencilerin eksiklerini en iyi biçimde tamamlamak adına alanında kendini geliştirmiş uzman yabancı ve Türk öğretmenlerimiz derslere başlamaktadır. Bunun yanında butik eğitim anlayışını benimseyen kurumumuz VIP sınıflarda eğitimini en iyi şekilde tamamlamaktadır. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrencilerimize sağladığımız diğer avantajlar ise ücretsiz telafi dersleri, zengin kaynak kitaplar, speaking dersleri, kur atlama sınavları, deneme sınavları gibi sayısız imkanlardır.

İngilizce öğrenmeye daha yeni başladıysanız ve İngilizceden korkuyorsanız sizin içn en doğru adres Ortadoğulular yabancı dil kursudur.