İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Ülkemizdeki eğitim sisteminin en büyük eksiklerinden biride İngilizce eğitimidir. İlkokuldan başlayan İngilizce eğitimi üniversitenin ilk yıllarına kadar devam etmektedir. Uzun bir süre görülen İngilizce eğitiminde çocukların ne yazık ki pek bir fayda sağlayamadığını görüyoruz. Bunun nedeni ise temel de öğretilmeye başlanan İngilizce eğitiminin sadece kağıt üzerinde kalmasıdır. Ülkemizde yaklaşık 10 yıldan fazla gösterilen İngilizcenin sadece gramer yapısı üzerinde gösterildiği ve kelime ezberletildiği bir sistem üzerindem gidilmektedir. Ezberci eğitim sisteminden öteye gidemeyen İngilizce eğitimi çocuklarımız için pek bi fayda göstermemektedir. İngilizce bilmenin önemi ise her geçen gün artıştadır. Dünya dili olarak bilinen İngilizce’de eğitim hayatında, iş hayatında veya günlük hayatta büyük bir önem taşımaktadır. Her alanda karşımıza çıkacak olan İngilizce ve ülkemizde eksik olan İngilizce eğitimi ile beraber pek çok velinin çocukları için İngilizce kursu aradıklarını görmekteyiz.

Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak küçük yaştaki çocuklarınıza en iyi ve en kaliteli İngilizce eğitimini vererek onların İngilizce dair bütün eksiklerini tamamlıyoruz . Ortadoğulular eğitim kurumları olarak İngilizce eğitimi veren kurumumuz sadece çocuk İngilizcesi değil pek çok alanda eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bünyemizde TOEFL hazırlık, YDS hazırlık, IELTS hazırlık, genel İngilizcenin yanında çocuk İngilizcesi gibi birçok grubu barındırmaktayız. Çocuk İngilizcesi içerisinde verdiğimiz eğitimlere kısaca bahsedelim. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak ilk önce öğrencilerimize İngilizce bilgilerini ölçmek ve eksiklerini belirlemek adına seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak sınav sonuçlarına göre öğrencilerimizi sınıflara ayırmaktayız. Öğrencilerimiz kursa daha aktif bir şekilde gelmeleri  ve İngilizceyi sevmeleri adına Türk öğretmenlerin yanında speaking dersleri için yabancı hocalar derslere girmektedir. Çocuk İngilizcesi olarak Ankara’nın en iyi yabancı dil kurslarından olan kurumumuzun öğrencilere sağladığı diğer avantajlar ise ücretsiz kaynaklar, telafi dersleri, isteğe bağlı matematik dersi ve VIP sınıflar olduğunu söylebiliriz.

Sizde çocuğunuzun okulda İngilizce eğitimini eksik mi görüyorsunuz ? Çocuğunuzun geleceğinize en karlı yatırımı mı yapmak istiyorsunuz ? O zaman sizin için en doğru adres Ortadoğulular yabancı dil kursudur.