İngilizce Eğitimi

Ortadoğulular Dil Kursları  İngilizce Eğitimi

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


İngilizce Eğitimi

Ülkemizdeki eğitim sisteminin en büyük eksiklerinden biride İngilizce eğitimidir. İlkokuldan başlayan İngilizce eğitimi üniversitenin ilk yıllarına kadar devam etmektedir. Uzun bir süre görülen İngilizce eğitiminde çocukların ne yazık ki pek bir fayda sağlayamadığını görüyoruz. Bunun nedeni ise temel de öğretilmeye başlanan İngilizce eğitiminin sadece kağıt üzerinde kalmasıdır. Ülkemizde yaklaşık 10 yıldan fazla gösterilen İngilizcenin sadece gramer yapısı üzerinde gösterildiği ve kelime ezberletildiği bir sistem üzerindem gidilmektedir. Ezberci eğitim sisteminden öteye gidemeyen İngilizce eğitimi çocuklarımız için pek bi fayda göstermemektedir. İngilizce bilmenin önemi ise her geçen gün artıştadır. Dünya dili olarak bilinen İngilizce’de eğitim hayatında, iş hayatında veya günlük hayatta büyük bir önem taşımaktadır. Her alanda karşımıza çıkacak olan İngilizce ve ülkemizde eksik olan İngilizce eğitimi ile beraber pek çok velinin çocukları için İngilizce kursu aradıklarını görmekteyiz.

Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak küçük yaştaki çocuklarınıza en iyi ve en kaliteli İngilizce eğitimini vererek onların İngilizce dair bütün eksiklerini tamamlıyoruz . Ortadoğulular eğitim kurumları olarak İngilizce eğitimi veren kurumumuz sadece çocuk İngilizcesi değil pek çok alanda eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bünyemizde TOEFL hazırlık, YDS hazırlık, IELTS hazırlık, genel İngilizcenin yanında çocuk İngilizcesi gibi birçok grubu barındırmaktayız. Çocuk İngilizcesi içerisinde verdiğimiz eğitimlere kısaca bahsedelim. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak ilk önce öğrencilerimize İngilizce bilgilerini ölçmek ve eksiklerini belirlemek adına seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak sınav sonuçlarına göre öğrencilerimizi sınıflara ayırmaktayız. Öğrencilerimiz kursa daha aktif bir şekilde gelmeleri  ve İngilizceyi sevmeleri adına Türk öğretmenlerin yanında speaking dersleri için yabancı hocalar derslere girmektedir. Çocuk İngilizcesi olarak Ankara’nın en iyi yabancı dil kurslarından olan kurumumuzun öğrencilere sağladığı diğer avantajlar ise ücretsiz kaynaklar, telafi dersleri, isteğe bağlı matematik dersi ve VIP sınıflar olduğunu söylebiliriz.

Sizde çocuğunuzun okulda İngilizce eğitimini eksik mi görüyorsunuz ? Çocuğunuzun geleceğinize en karlı yatırımı mı yapmak istiyorsunuz ? O zaman sizin için en doğru adres Ortadoğulular yabancı dil kursudur.

Ortadoğulular Dil Kursları  İngilizce Kelime Öğrenmede En İyi 10 Teknik

İngilizce Kelime Öğrenmede En İyi 10 Teknik

İngilizce öğrenmek konusunda pek çok bireyimizin çeşitli sıkıntılar yaşadığını söyleyebiliriz. Özellikle kelime ezberleme konusunda birçok bireyin korktuğunu bile görmekteyiz.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Dil Kursları  Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce kursları İngilizce günümüzde artık her insanın bilmesi gereken bir dil olduğu için İngilizce eğitimi almak isteyen herkesin ilk bakacağı yerleşim yerlerinden birisi Ankara Kızılay’dır.

Devamını Oku →

Kızılay İngilizce Kursu

Kızılay İngilizce Kursu

İngilizce bilmenin öneminin yanında İngilizce eğitimi de veren kurumlarda büyük önem taşımaktadır. Bunun nedeni ise gün geçtikçe artan İngilizcenin önemidir.

Devamını Oku →
İngilizce Eğitiminin Gerekliliği

İngilizce Eğitiminin Gerekliliği

Dil insanlar arası ne önemli iletişim aracıdır. Bir toplum içerisinde barınan insanlar aynı dil ile iletişimi sağlıyor. Günümüzde hızla değişen dünya ile beraber toplumların arası iletişim kurmak zorundayız.

Devamını Oku →
İngilizce Eğitimi

İngilizce Eğitimi

Ülkemizdeki eğitim sisteminin en büyük eksiklerinden biride İngilizce eğitimidir. İlkokuldan başlayan İngilizce eğitimi üniversitenin ilk yıllarına kadar devam etmektedir. Uzun bir süre görülen İngilizce eğitiminde çocukların ne yazık ki pek bir fayda sağlayamadığını görüyoruz.

Devamını Oku →
Kızılay İlköğretim İngilizce Kursları

Kızılay İlköğretim İngilizce Kursları

Ankara’da yabancı dil eğitimi araştırması yaparken ilk bakmamız gereken yerlerin başında Kızılay İlköğretim İngilizce kursları gelir. Bu tarz kurslar genellikle Milli Eğitim Bakanlığının yıllık olarak yayınladığı eğitim planına kazanımlarına dikkat ederek ders saatlerini ve eğitimini belirlemek zorundadır.

Devamını Oku →
Kızılay Çocuk İngilizcesi

Kızılay Çocuk İngilizcesi

Kızılay çocuk İngilizcesi kursu olarak arama yaptığımız zaman aslında bizi Kızılay genel İngilizce kurslarına yönlendirirler.

Devamını Oku →
Kızılaydaki Ingilizce Kursları

Kızılaydaki Ingilizce Kursları

  Kızılaydaki İngilizce Kursları Ankara`nın en eski İngilizce  kurslarındandır. En iyi öğretmen kadrosu Kızılaydaki İngilizce Kurslarındadır.Bu kurslarda Türk hocaların dışında farklı ülkelerden yabancı hocalar da ders vermektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.