Çankaya İngilizce Kursu

Ortadoğulular Dil Kursları  Çankaya İngilizce Kursu

Yayımlanma Tarihi 3.12.2018


Çankaya İngilizce Kursu

Çankaya İngilizce Kursu

İngilizce hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır, girdiğimiz sınavlarda ve özellikle iş hayatında. Günümüzde küreselleşen dünyada İngilizce ana dil olmakla beraber herkesin normal düzeyde bilmesi şaşırılmayacak bir şeydir. Çankaya İngilizce kursu olarak öğrencilerimize A seviyesinde İngilizce dersi vermekteyiz. İngilizce zor öğrenilen bir dil değildir ancak sürekli tekrar yapılmadığında kolay unutulan bir dildir. Kursumuz da bu durumun farkındadır, öğrencilerimize sürekli olarak pekiştirici ödevler vererek yabancı dili daha iyi kavramalarını sağlamaktayız. Sınavlarımız da süreklidir, öğrencilerin düzeylerini görmemiz ve ona göre sınıflara yerleştirmemiz açısından herkes tarafından önemsenir. Öğrenciler bir alt sınıfa düşmemek için rekabet ortamına girer ve daha da çok çalışır.

Alanında profesyonel ve bu işin artık ehli olmuş öğretmenlere sahibiz, öğrencilerle birebir ilgilenen öğretmenlerimiz onlarla farklı dillerde iletişim kurarak farkındalıklar oluşturmaya çalışmaktadır. İngilizce zaten en temel dikkat ettiğimiz yabancı dildir, akademisyen olmak isteyenden tutunda İngilizce öğretmeni olmak isteyene kadar birçok farklı statüde öğrencilerimiz vardır. Çankaya İngilizce kursu olarak öğrencilerimize sürekli olarak yabancı kelime öğretmekteyiz, kelime ödevleri sayesinde öğrencilerin kelime dağarcıkları da gelişmektedir. İngilizce kelime sayısının en fazla olduğu dillerden bir tanesidir, bütün kelimeleri öğrenmek imkânsız olabilir bu açıdan kursumuz en çok işe yarayan ve sınavlarda en çok kullanılan kelimeleri öğretmektedir.

Çankaya İngilizce Kursu Nasıl Hizmet Verir?

 

Diğer kurs ve dershanelerden farklı bir yapıya sahibiz, maddi konular bizim için her zaman ikinci plandadır. Çankaya İngilizce kursu olarak ana hedefimiz öğrencilerin gerçekten başarılı olması ve akademik anlamda bir yerlere gelmesidir. Kursumuza yeni kayıt olan bir öğrenci ilk olarak karışık düzeyde bir sınava girer, buradan hareket ile öğrencimizin İngilizce seviyesini tespit etmekteyiz. Daha sonraki aşamalarda onun için en uygun sınıf düzeyini belirleyip, iyi bir eğitim ile daha üst sınavlara çıkmasının önünü açmaktayız.

Öğrenciler her hafta gireceği sınavlarla düzeylerini net bir şekilde görebilir ve başarılı olmak için kendilerini güdüleyebilir. Çankaya İngilizce kursu öğrencilerin sosyal olarak etkileşim içerisinde olabilecek bir ortam yaratmaktadır. Kursumuz hakkında daha da detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ortadoğulular Dil Kursları  Ankaradaki YDS hazırlık kursu

Ankaradaki YDS hazırlık kursu

Yabancı Dil Sınavı olarak bilinen YDS ilk kez 7 Nisan 2013 tarihinde yapılmıştır. Bu sınavın hangi illerde ve nasıl yapılacağı ile ilgili ÖSYM tarafından duyuru yapılarak öğrencilere açıklandı. İlerleyen süreçte yılda iki kez tekrarlanan bu sınav için 80 adet soru ve 150 dakika süre belirlendi. Sınav aslında 23 farklı dilde yapılmaktadır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Dil Kursları  Çankaya İngilizce Kursu

Çankaya İngilizce Kursu

Bu noktada devreye giren Çankaya İngilizce kursu tıpkı bir okul gibi disiplinli ve profesyonel bir şekilde sizi bu konuda bilgilendirirken, çeşitli pratikler, aktiviteler, ödevler, sınavlar gibi detaylarla, sizi aktif olarak konuşma ve anlama yani akıcı bir şekilde İngilizceye vakıf bir kişi haline gelmenizi

Devamını Oku →

İngilizce Eğitiminin Gerekliliği

İngilizce Eğitiminin Gerekliliği

Dil insanlar arası ne önemli iletişim aracıdır. Bir toplum içerisinde barınan insanlar aynı dil ile iletişimi sağlıyor. Günümüzde hızla değişen dünya ile beraber toplumların arası iletişim kurmak zorundayız.

Devamını Oku →
İngilizce Eğitiminin 7 Önemli Gerekçesi

İngilizce Eğitiminin 7 Önemli Gerekçesi

İngilizce eğitiminin hayatımızdaki yeri ve önemi tartışılmaz bir gerçektir. Bugün ki yazımızda İngilizce öğrenmenin yedi nedeni üzerinde duracağız.

Devamını Oku →
İngilizce Eğitiminin Hayatımızdaki Yeri Ve Önemi

İngilizce Eğitiminin Hayatımızdaki Yeri Ve Önemi

Ortadoğulular yabancı dil kursuna kayıt olarak uluslararası iş yaşantında yerini edinme ve karşınıza çıkacak olan İngilizce sınavlarında başarıyı elde etme sırası artık sizde...

Devamını Oku →
İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayanların Yapması Gerekenler

İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayanların Yapması Gerekenler

İngilizce birçok birey için korkulu bir rüya gibi gözükmektedir. İngilizce bilgisi belirli seviyenin üzerinde olan bireyler bu konuda pek zorlanmadığı görmekteyiz. Fakat İngilizceyi hiç bilmeyen biri için önünde kocaman bir dağ var gibi durur.

Devamını Oku →
Kızılay İngilizce Kursu

Kızılay İngilizce Kursu

Ankara hem iş imkanları hem de eğitim alanında fazlasıyla gelişmiş bir şehir olduğu için üniversiteyi burada okumaya karar vermiştim.

Devamını Oku →
İngilizce Kelime Öğrenmede En İyi 10 Teknik

İngilizce Kelime Öğrenmede En İyi 10 Teknik

İngilizce öğrenmek konusunda pek çok bireyimizin çeşitli sıkıntılar yaşadığını söyleyebiliriz. Özellikle kelime ezberleme konusunda birçok bireyin korktuğunu bile görmekteyiz.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.