Kızılay İngilizce Kursu

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


Kızılay İngilizce Kursu

İngilizce bilmenin öneminin yanında İngilizce eğitimi de veren kurumlarda büyük önem taşımaktadır. Bunun nedeni ise gün geçtikçe artan İngilizcenin önemidir. Lisans üstü eğitim düşünen veya yurt dışında eğitim almak isteyen bir birey karşısına YÖKDİL, YDS , IELTS, TOEFL gibi sınavlar çıkmaktadır. Tamamen İngilizce olan bu sınavlar az öncede bahsettiğimiz gibi bireyin lisans üstü ve yurt dışı eğitimleri için İngilizce seviyelerini ölçme adına düzenlenmiş sınavlardır. İngilizce bilmeyen bir adayın yapamayacağı sınavlardır. Bunun yanında artık üniversite bitirip iş hayatına atılacacaksınız. İşverenin soracağı illk sorulardan biride İngilizce seviyenizdir. Çağımızda İngilizcenin evrensel bir dil olması ile beraber ona duyulan ihtiyacın giderek arttığını bizlere gösterir. İngilizcenin bu kadar önemli olduğu bir çağda İngilizce eğitimi veren kurumunda giderek artıığını görmekteyiz. Özellikle ülkemizin başkenti olan Ankara’da bu sayının gün geçtikçe arttığını görmekteyiz. Ankara’nın merkezi kabul edilen Kızılay’da özellikle bu sayı daha fazladır. Neredeyse Ankara’nın bütün ilçelerinde yer alan İngilizce kurslarının toplamından daha fazla olan Kızılay İngilizce kurslarında eğitim açısında birbirinden farklılık göstermektedir. İş ve eğitim açısından kullanılan İngilizcede birey en iyi eğitimi alarak iyi işlere ve karşılarına çıkacak olan yabancı dil sınavlarında hakettikleri başarıyı elde etmek isterler. Bu sebeple Kızılay İngilizce kursları konusunda şeçimlerini iyi yapması gerekmektedir.

Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak bünyemizde yabancı dil sınavlarına hazırlanan ve iş hayatında gerekli olan İngilizce eğitimlerini vermekteyiz. Ortadoğulular yabancı dil kursu içerisinde TOEFL, YÖKDİL, YDS, IELTS hazırlık gruplarına, genel İngilizce ve çocuk İngilizcesi gruplarına eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Kızılay İngilizce kursları arasında en iyisi olan Ortadoğulular yabancı dil kursunun avantajlarından kısaca bahsedelim. İlk olarak Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrencilerimize seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Öğrencileri İngilizce seviyelerine göre sınıflara yerleştirmekteyiz. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrenci merkezli vermekteyiz. Bununla beraber öğrencilerimizin eksiklerini tamamlamaya yönelik eğitim öğretim hizmeti sunmaktayız. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer imkan onların İngilizce karşı sempati sağlayan, eksiklerini gidermede yardımcı olan, İngilizce konusunda uzman öğretmen kadromuzdur. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak en büyük avantajımızdan bir diğeri ise az sayıda öğrencilerin yer aldığı VIP tarzı sınıflarımızdır. Böylelikle öğrencilerimiz her dersten verim alarak ayrılmaktadır ve derse daha rahat odaklanmaktadır. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrencilerimizin bireysel hayatlarına iş ve okul saatlerine göre hafta içi ve hafta sonu şeçenekleri sunmanın yanında ders saatlerinin genellikle akşam saatleri olarak belirlenmektedir. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak sağladığımız diğer imkanlar hiçbir ücret talep edilmeden verilen ek ve telafi dersleri, telafi ve ücretsiz kaynak İngilizce kitaplardır.

Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak hizmet veren kurumumuz Kızılay İngilizce kursları arasında en iyisi olmaya devam etmesi adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.