İNGİLİZCE EĞİTİMİNİN HAYATIMIZDAKİ YERİ VE ÖNEMİ

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


İNGİLİZCE EĞİTİMİNİN HAYATIMIZDAKİ YERİ VE ÖNEMİ

Yabancı dilin önemi ülkemizde önemi tartışılmaz bir gercektir. Özellikle iş hayatında hangi alanda olursanız olun yabancı dil bilmek günümüzde şart haline gelmiştir. Özellikle İngilizce dünya dili haline gelmiştir. Hangi ülke ile iş yaparsanız yapın ortak dil olarak İngilizceyi kullanıp işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Artık günümüzde sanal ortam bile bizi İngilizce öğrenmeye zorlar hale geldi. İnternet ortamında paylaşılan videolar, alıntılar İngilizce bilen kitleye hitap etmektedir. Sosyal yaşantıdan kopmamak, teknolojiye ayak uydurmak iş hayatındaki yerimizi sağlamlaştırmak adına ihtiyacımız olan yabancı dile hatta iki dile ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle dış ticaret yapan bir iş yeri ve dışa açılan firmaların tek bir dili yeterli olmadığını görmekteyiz. İngilizcenin yanında hangi ülke ile iş yapıyosanız o ülkenin dilini aktif bir şekilde bilmeniz istenir. Yabancı dil bilmek özellikle İngilizce bilerek o milletin kültürüne aşina oluyorsunuz. Böylelikle kendinizi geliştirmiş olursunuz. Yabancı dil az öncede dediğimiz gibi İngilizceyi aktif olarak kullandığınız süreçte uluslararası iş yaşantısında yerinizi alabilmeniz daha kolay olacaktır.

Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak yabancı dilin öneminin bilincinde olan kurumumuz kayıt olan öğrenciyi istediği alanda en iyi şekilde yetiştirmektedir. Bünyesinde pek çok yabancı dil kursuna ev sahipliği yapan kurumumuz her alanda kendini ispatlamayı başarmıştır. TOEFL hazırlık, YDS hazırlık, IELTS hazırlık, genel İngilizce, çocuk İngilizcesi gibi birçok grubu bünyesinde barındıran kurumumuzun avantajlarından kısaca bahsedelim. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrencilerimize ilk olarak seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Hangi grubu kayıt olursa olsun öğrenci kendi grubu içerisinde seviyelerine göre sınıflara ayrılmak için yapılan bir uygulamadır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bünyemizde yer alan İngilizce alanında kendini geliştirmiş, piyasada tanınan öğretmenler tarafından eğitimlerimizi en iyi şekilde vermekteyiz. Bunun yanında öğrencilerimize sağladığımız VIP sınıflar, ders saatlerinde esneklik, ücretsiz telafi dersleri ve ücretsiz kaynaklarla berasber öğrencilerimizin kurumumuzdan en iyi şekilde verim almalarını sağlıyoruz.

Ortadoğulular yabancı dil kursuna kayıt olarak uluslararası iş yaşantında yerini edinme ve karşınıza çıkacak olan İngilizce sınavlarında başarıyı elde etme sırası artık sizde...