Ankara'daki İngilizce Kursları

Ortadoğulular Dil Kursları  Ankara'daki İngilizce Kursları

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


Ankara'daki İngilizce Kursları

Ankara'daki İngilizce kursları İngilizce günümüzde artık her insanın bilmesi gereken bir dil olduğu için İngilizce eğitimi almak isteyen herkesin ilk bakacağı yerleşim yerlerinden birisi Ankara Kızılay’dır. Kızılay İngilizce kursları bakımından çok kalabalık ve çeşitlidir. Ülkemizde şubeleşme yoluna gitmiş kursların olduğu gibi kendi adına çalışan İngilizce kursları da vardır. Hepsinin de İngilizce eğitimine vermiş olduğu önem ortadadır.

Ankara'daki İngilizce kursları arasında en iyisi olma yolunda ilerleyen kurslar bulunmaktadır. Bu kurslardaki eğitmenlerin hepsinin İngilizce öğretmenliği alanında tecrübeleri vardır. Her kursun hedefi alanında en iyi olmak olduğu için bünyesinde çok fazla öğretmen bulundurmaktadır. Bu öğretmenlerin yeterlilik alanları da birbirinden farklıdır. Alanında uzmanlaşmış öğretmenler ile çalışan çok fazla kurum bulunmaktadır. Hem yerli hem de yabancı öğretmenler ile çalışan bu kurumlar birbirinden daha iyi olmak için sürekli bir yarış halindedir. Bu yarışı başarıyla tamamlayabilmek her kursun ilk hedefidir. Öğretmenler de bu yarışın başarıyla tamamlanmasında kilit noktadır. Verilen eğitimin kalitesi öğretmenlerin yeterliliği ile doğru orantılıdır.

Ortadoğulular Dil Kursları  İngilizce Eğitimi

İngilizce Eğitimi

Ülkemizdeki eğitim sisteminin en büyük eksiklerinden biride İngilizce eğitimidir. İlkokuldan başlayan İngilizce eğitimi üniversitenin ilk yıllarına kadar devam etmektedir. Uzun bir süre görülen İngilizce eğitiminde çocukların ne yazık ki pek bir fayda sağlayamadığını görüyoruz.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Dil Kursları  Kızılay İlköğretim İngilizce Kursları

Kızılay İlköğretim İngilizce Kursları

Ankara’da yabancı dil eğitimi araştırması yaparken ilk bakmamız gereken yerlerin başında Kızılay İlköğretim İngilizce kursları gelir. Bu tarz kurslar genellikle Milli Eğitim Bakanlığının yıllık olarak yayınladığı eğitim planına kazanımlarına dikkat ederek ders saatlerini ve eğitimini belirlemek zorundadır.

Devamını Oku →

Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce kursları İngilizce günümüzde artık her insanın bilmesi gereken bir dil olduğu için İngilizce eğitimi almak isteyen herkesin ilk bakacağı yerleşim yerlerinden birisi Ankara Kızılay’dır.

Devamını Oku →
Ankarada`daki İngilizce Kursları

Ankarada`daki İngilizce Kursları

Türkiye`deki eğitim sistemine baktığımızda en fazla ders saatlerinin dil dersleri üzerine olduğunu görmekteyiz. Burada dilden kasıt Türkçe ve İngilizcedir. Bu derslere diğer derslerden daha fazla önem verilmesinin nedeni, diğer derslere alt yapı oluşturacak becerilerin olmasıdır.

Devamını Oku →
Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankaradaki İngilizce kursları ankaranın her semtinde şubelerini açmışlardır. Ancak yinede genelde merkez şubeleri kızılaydadır. Kızılay ankaranın dershaneler olarak merkezi konumunda olduğu için Ankaradaki İngilizce kursları genelde kızılayda toplanmıştır.

Devamını Oku →
Ankaradaki Çocuk İngilizcesi

Ankaradaki Çocuk İngilizcesi

Ankaradaki çocuk İngilizcesi kurslarının hemen hemen hepsi bu tarz eğitim politikasını benimsemişlerdir. Sadece benimsemekle kalmayıp aynı zamanda hemen hemen hepsi de kendi içlerinde İngilizce öğrenmede kullanılan drama yolunu tercih ederler.

Devamını Oku →
Ankara`daki Çocuk İngilizcesi

Ankara`daki Çocuk İngilizcesi

Ankaradaki çocuk İngilizcesi kurslarının hemen hemen hepsi Milli Eğitim Bakanlığının yıllık olarak okullarda uygulanması için yayınladığı müfredat eğitimini takip etmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.