Ankarada'daki İngilizce Kursları

Ortadoğulular Dil Kursları  Ankarada'daki İngilizce Kursları

Yayımlanma Tarihi 1.10.2018


Ankarada'daki İngilizce Kursları

Türkiye'deki eğitim sistemine baktığımızda en fazla ders saatlerinin dil dersleri üzerine olduğunu görmekteyiz. Burada dilden kasıt Türkçe ve İngilizcedir. Bu derslere diğer derslerden daha fazla önem verilmesinin nedeni, diğer derslere alt yapı oluşturacak becerilerin olmasıdır. Çünkü bir dilin alt yapısı ne kadar sağlamsa, yani dört temel dil becerileri (okuma, konuşma, yazma, dinleme alanları) tam anlamıyla edinilmişse, diğer öğrenilecek olan dil; sağlam temeller üzerine oturtulmuş demektir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları, dil üzerine yapmış oldukları etkinlikler ve uygulamalarla bu temeli her geçen gün güçlendirmektedir.

        Ders saatlerinin fazla olması tabii ki de bir dilin öğrenilmesi için yeterli değildir. Türkiye'de öğretilmeye çalışan yabancı dil eğitimi ne yazık ki gramerden öteye gitmemektedir. Ortadoğulular eğitim kurumları bünyesindeki İngilizce kursumuz Ankara da ki diğer kurslara nazaran yabancı dile yönelik yapmış oldukları çeşitli uygulamalarla, dilin yapısından çok içeriğine yönelmiştir. Böylece dili günlük hayatında kullanan öğrenci, dili de giderek işlevsel bir biçimde kullanmaktadır. Daha önce Prestige English olarak bilinen şimdilerde ise Ortadoğulular bünyesine dahil olan İngilizce kursumuz Ankara'daki İngilizce kurslarına nazaran öğretmen kadrosu ve yayınları ile başı çekmektedir.

Ortadoğulular Dil Kursları  İngilizce Kursu Kızılay

İngilizce Kursu Kızılay

Dünyada İngilizce ortak dilimiz haline geldi. Eğitimde ve öğretimde de yeterli dil eğitimi maalesef verilememektedir. Okullarda verilen İngilizce dersleri İngiliz İngilizcesi ve Amerikan İngilizcesini karıştırarak örgencileri yanlış eğitmektedir.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Dil Kursları  Kızılay Çocuk İngilizcesi

Kızılay Çocuk İngilizcesi

Kızılay çocuk İngilizcesi kursu olarak arama yaptığımız zaman aslında bizi Kızılay genel İngilizce kurslarına yönlendirirler.

Devamını Oku →

Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce kursları İngilizce günümüzde artık her insanın bilmesi gereken bir dil olduğu için İngilizce eğitimi almak isteyen herkesin ilk bakacağı yerleşim yerlerinden birisi Ankara Kızılay’dır.

Devamını Oku →
Ankarada`daki İngilizce Kursları

Ankarada`daki İngilizce Kursları

Türkiye`deki eğitim sistemine baktığımızda en fazla ders saatlerinin dil dersleri üzerine olduğunu görmekteyiz. Burada dilden kasıt Türkçe ve İngilizcedir. Bu derslere diğer derslerden daha fazla önem verilmesinin nedeni, diğer derslere alt yapı oluşturacak becerilerin olmasıdır.

Devamını Oku →
Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankara`daki İngilizce Kursları

Ankaradaki İngilizce kursları ankaranın her semtinde şubelerini açmışlardır. Ancak yinede genelde merkez şubeleri kızılaydadır. Kızılay ankaranın dershaneler olarak merkezi konumunda olduğu için Ankaradaki İngilizce kursları genelde kızılayda toplanmıştır.

Devamını Oku →
Ankaradaki Çocuk İngilizcesi

Ankaradaki Çocuk İngilizcesi

Ankaradaki çocuk İngilizcesi kurslarının hemen hemen hepsi bu tarz eğitim politikasını benimsemişlerdir. Sadece benimsemekle kalmayıp aynı zamanda hemen hemen hepsi de kendi içlerinde İngilizce öğrenmede kullanılan drama yolunu tercih ederler.

Devamını Oku →
Ankara`daki Çocuk İngilizcesi

Ankara`daki Çocuk İngilizcesi

Ankaradaki çocuk İngilizcesi kurslarının hemen hemen hepsi Milli Eğitim Bakanlığının yıllık olarak okullarda uygulanması için yayınladığı müfredat eğitimini takip etmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.